Social Media: Facebook i Google+

Dzięki prowadzeniu działań na portalach społecznościowych
możesz promować swoją markę i produkty
szerokiemu gronu odbiorców - potencjalnych klientów!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie
w prowadzeniu działań w mediach społecznościowych.

Prowadzimy firmowe strony na portalu Facebook (Fanpage)

Społeczność portalu Facebook jest ogromna. Niedopatrzeniem jest jej nie wykorzystać, jako kolejnego źródła potencjalnych klientów. Kreowanie wizerunku marki, tworzenie społeczności z klientów i potencjalnych klientów wpływa pozytywnie na prowadzony biznes. Zgodnie z zasadą: bądź tam, gdzie są Twoi klienci.

Facebook pozwala prezentować ofertę szerzej a także nawiązywać dwukierunkowe relacje z klientami. Dobrze rozwinięta społeczność skupiona wokół firmowego fanpage pozwala także wygenerować znaczący ruch odwiedzających na stronie WWW z ofertą.

Dla przykładu jeden z naszych klientów w przeciągu roku uzyskał 15% całego ruchu na serwisie internetowym z Facebooka czyli ok. 1500 wizyt miesięcznie z fanpage (dane na grudzień 2013). Gdy rok wcześniej było to poniżej 1% wizyt. To niebagatelna ilość nowych potencjalnych klientów, którzy nie trafili na stronę WWW z wyszukiwarki, a z portalu społecznościowego.

Prowadzimy firmowe strony w sieci Google+ (Google Plus Pages)

Choć firma Google oficjalnie nie potwierdziła (stan na listopad 2013) wpływu stron Google+ na pozycjonowanie powiązanych serwisów internetowych, to wiele społeczność specjalistów zauważa wiele oznak, że taki wpływ jest i będzie się zwiększał. W końcu nie bez powodu wprowadzono kilka większych zmian w algorytmie wyszukiwarki Google, która uwzględnia i premiuje w rankingach aspekt społecznościowy.

Możliwość wielu form integracji stron Google+ ze stronami WWW a także z kampaniami Google AdWords tylko potwierdza to, że brak działań w sieci społecznościowej Google pozwoli konkurencji, podejmującej takie działania, na uzyskanie lepszych pozycji i przewagi konkurencyjnej.

Dowiedz się więcej o naszej ofercie.