Pomysł na... skuteczniejszą reklamę

Pomysł na prezent - reklama w internecie dla sklepu internetowego

W grudniu lawinowo narasta wyszukiwanie prezentów w internecie. Wiadomo - Mikołaj (6 grudnia) i Gwiazdka (24 grudnia) to okresy gdy wszyscy obdarowują się prezentami. Nie jest więc tajemnicą, że można się do tego przygotować. Aby sklep internetowy lepiej zaistniał w wynikach wyszukiwania organicznego (SEO/pozycjonowanie) powinien najpóźniej do 20 listopada zamieścić na swoim blogu artykuły/wpisy, w których poleca różnego rodzaju produkty jako prezenty. Oczywiście tylko wtedy, gdy oferowane produkty nadają się na prezent.

Owszem, ktoś może uważać, że wyśmienitym prezentem jest parowa oczyszczarka. I w sumie  ma rację - dla kogoś może być to ten wymarzony prezent. Tak więc niemal w każdej branży można znaleźć asortyment nadający się na prezent.

Czytaj więcej...

Facebook: MLM + Custom Audiences

Oto pomysł na wykorzystanie niestandardowych grup odbiorców (custom audiences) w multi-level marketingu (MLM).

MLM opiera się na tworzeniu list marketingowych adresów e-mail (oraz numerów telefonów) - czyli kontaktów. To dzięki nim można komunikować się za pomocą mailingów (newsletterów) z potencjalnymi zainteresowanymi współpracą lub sprzedawanymi produktami. W multi-level marketingu mailingi działają, ale czy można zwiększyć siłę swojego przekazu?

Czytaj więcej...