O nas

ASGARD KRAKÓW Nowoczesne Technologie Internetowe to firmaspecjalizująca się w dostarczaniu wysokiej jakości profesjonalnych usług związanych ze skuteczną reklamą w internecie. Jako samodzielna firma działamy na rynku nieprzerwanie od 2003 roku. Wcześniej założyciel - Wojciech Skotnicki - przez kilka lat zdobywał doświadczenie zawodowe w kilku firmach branży IT.

Przede wszystkim stawiamy na podejście biznesowe. Nie fascynuje nas technologia sama w sobie, ale wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań w służbie biznesu. Dobry dobór rozwiązań technologicznych jak i form promocji i reklamy ma cel główny: zwiększyć korzyści biznesowe naszych klientów, zrealizować założone cele biznesowe i osiągnąć sukces, wyprzedzając konkurencję.

Obecnie stawiamy duży nacisk na usługi związane z SEM (Seach Engine Marketing) a więc z marketingiem w wyszukiwarkach. Ze względu na dominację a raczej monopolizację polskiego rynku przez firmę Google - zapewniamy kompleksowe usługi związane z reklamami Google AdWords. Tworzymy, prowadzimy i zarządzamy kampaniami AdWords małej, średniej i dużej skali. Wykorzystujemy rozwiązanie Google AdWords niemal od początku jego istnienia (system zadebiutował w grudniu 2000 roku) - to już ponad 10 lat praktyki i doświadczenia, w tym także na arenie międzynarodowej.

Stawiamy także nacisk na media społecznościowe i formy reklamy związane z tymi mediami. Tworzymy i prowadzimy kampanie reklamowe na portalu Facebook. Kompleksowo zajmujemy się opieką nad firmowymi stronami na Facebooku łącząc elementy PR z dialogiem z użytkownikami oraz wspierając działania reklamami, aby zgodnie z ustaloną strategią działań promować naszych klientów i powielać ich zyski.

Więcej informacji o tym czym się z zajmujemy znajdziesz w zakładce Oferta.